Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Warsztaty

4
paź
2019

Posmakuj Warszawy – kuchnia staropolska

Na pomarańczowym tle trzy fartuchy w odcieniach pomarańczy. Nad nimi białe czapki kucharskie. Napis warsztaty kulinarne.

Kuchnia staropolska - warsztaty kulinarne w Wilanowie

Jesteś ciekaw przepisów z pierwszych polskich książek kucharskich? Chciałbyś skosztować dania "KURCZĘTA, ABY MIAŁY SMAK KWICZOŁÓW" oraz ulubionego deseru króla Jana III Sobieskiego? Zgłoś się na warsztaty i odkryj wspólnie z nami smaki kuchni barokowej. Warsztaty zostały stworzone z myślą o osobach z niepełnosprawnością słuchu. Do udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Aby wziąć udział w warsztacie, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego. Link do formularza http://bit.ly/2Zrw5Uk PODSTAWOWE INFORMACJE Warsztat trwa dwie godziny. UCZESTNICY: Warsztat dla dorosłych. Grupa 15-osobowa. DOSTĘPNOŚĆ: tłumacz PJM, przenośna pętla indukcyjna, informacje w formie tekstowej. Masz pytania, zapraszamy do kontaktu: Aleksandra Sztajerwald, aleksandra@kulturabezbarier.org

Projekt dla:

Warszawski Program Edukacji Kulturalnej i logo Miasta Stołecznego Warszawy
Projekt realizowany jest ze środków m.st. Warszawy w ramach konkursu "Edukacja kulturalna odbiorczyń i odbiorców kultury oraz rozwój widowni"

Dostępność

  • Tłumaczenie na polski język migowy

  • Pętla indukcyjna

Gdzie

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, Villa Intrata, ul. Stanisława Kostki Potockiego 23, 02-958 Warszawa

Termin

4 września 2019
godzina 17:30

Cena biletu

Wstęp wolny

Subskrybuj

i bądź na bieżąco!