Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Film

14
mar
2019

Rodzina kinomaniaków – „Władcy przygód. Stąd do Oblivio”

Plakat filmu Władcy przygód. Stąd do Oblivio

Opis filmu

Jedno przypadkowe spotkanie, próba porwania, szalony lot na własnoręcznie skonstruowanej machinie i ucieczka przed Łowcami Głów z Oblivio – czy to brzmi jak normalny dzień w życiu przeciętnego nastolatka? Franek i Izka – główni bohaterowie filmu – odkryją, że nie trzeba być superbohaterem, aby przeżyć superprzygodę. Film od 8 roku życia.

Rezerwacje

e-mail: rezerwacje@kulturabezbarier.org tel/SMS: 793 996 475 UWAGA! Rezerwacja jest ważna dopiero po otrzymaniu wiadomości zwrotnej z potwierdzeniem rezerwacji.  

Projekt dla:


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/czytanie/domains/kulturabezbarier.org/public_html/test/wp-content/themes/fkbb/single.php on line 192

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/czytanie/domains/kulturabezbarier.org/public_html/test/wp-content/themes/fkbb/single.php on line 193
Symbol Warszawy. Grafika przedstawia Syrenkę. Ciało i szabla są niebieskie. Tarcza czerwona. Włosy żółte. napis Zakochaj się w Warszawie. Litery W imitują łuski na ogonie Syrenki.
Projekt „Rodzina Kinomaniaków” jest dofinansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy

Dostępność

  • Audiodeskrypcja

  • Napisy dla niesłyszących

  • Tłumaczenie na polski język migowy

  • Pętla indukcyjna

Gdzie

Kinoteka, pl. Defilad 1, Warszawa

Termin

14 marca 2019
godzina 10:00

Cena biletu

Wstęp wolny

Subskrybuj

i bądź na bieżąco!