Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Film

11
lip
2019

Rodzina kinomaniaków – „Planeta Singli 3” + warsztaty dla dzieci

Kadr z filmu. Panna młoda idzie przed siebie rozgniewana. Za nią pan młody w żółtym garniturze. Mówi coś do niej.

Opis filmu

Wraz z powrotem dotychczasowych, uwielbianych bohaterów (Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Joanna Jarmołowicz) na wielkim ekranie pojawią się nowe, zaskakujące nazwiska. W jakich rolach wystąpią Bogusław Linda i Borys Szyc? O tym dowiecie się na pokazie! Będzie bardzo śmiesznie, bardzo wzruszająco i bardzo… inaczej niż we wszystkich komediach romantycznych, jakie widzieliście! Bilety: wstęp wolny, obowiązują zapisy Rezerwacja: mail: rezerwacje@kulturabezbarier.org, tel/SMS: 793 996 475 UWAGA! Rezerwacja jest ważna dopiero po otrzymaniu wiadomości zwrotnej z potwierdzeniem rezerwacji. Więcej informacji o projekcie i wydarzeniach: https://www.facebook.com/events/1484570111674453/ Na każde spotkanie filmowe zapraszamy cale całe rodziny, ponieważ najmłodsi członkowie na czas prezentacji filmu dla dorosłych mają zorganizowane warsztaty edukacyjno-rozrywkowe z wykwalifikowaną animatorką. Prosimy osoby, które chcą przyjść z dziećmi i skierować je na zajęcia, o udzielenie stosownej informacji w czasie zapisów na pokaz. Chcemy dobrze przygotować każde zajęcia, prosimy jedynie o:
  • liczbę dzieci
  • imiona dzieci
  • wiek dzieci
  • czy dzieci mają indywidualne potrzeby (np. wynikające z niepełnosprawności czy choroby)
Rodziców prosimy o zostawienie jedzenia i picia dzieciom na czas warsztatów.   Informacja o warsztatach Warsztaty „Z przyprawami dookoła świata” Podczas podróży w czasie i przestrzeni poznamy przyprawy z całego świata. Opowiadając dawne opowieści i wykorzystując wszystkie zmysły, dowiemy się, skąd pochodzą poszczególne przyprawy, oraz zbadamy ich właściwości, fakturę, zapachy. Stworzymy własne mieszanki przypraw i sprawdzimy, czy przyprawy da się wykorzystać w sztukach plastycznych.

Projekt dla:


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/czytanie/domains/kulturabezbarier.org/public_html/test/wp-content/themes/fkbb/single.php on line 192

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/czytanie/domains/kulturabezbarier.org/public_html/test/wp-content/themes/fkbb/single.php on line 193
Symbol Warszawy. Grafika przedstawia Syrenkę. Ciało i szabla są niebieskie. Tarcza czerwona. Włosy żółte. napis Zakochaj się w Warszawie. Litery W imitują łuski na ogonie Syrenki.
Projekt „Rodzina Kinomaniaków” jest dofinansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy Logo m.st. Warszawy

Dostępność

  • Audiodeskrypcja

  • Napisy dla niesłyszących

  • Tłumaczenie na polski język migowy

  • Pętla indukcyjna

  • Opieka nad dzieckiem

Gdzie

kino Elektronik, ul. Zajączka 7, Warszawa

Termin

11 lipca 2019
godzina 17:30

Cena biletu

Wstęp wolny

Subskrybuj

i bądź na bieżąco!